Pátrací akce po pohřešované osobě 21.9.2017

24.09.2017

Ve čtvrtek 21.9. ve 23:22 byla povolána naše jednotka Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje do Mníšku pod Brdy, kde probíhala pátrací akce po pohřešované ženě. Dotyčná se již v minulosti několikrát sebepoškozovala a byl tedy předpoklad, že své počínání mohla zopakovat. Jednotka vyrazila ve 23:35 v počtu 1+7. Na místě události poskytovala součinnost Policii ČR a ostatním zasahujícím složkám IZS. V 02:37 byla naše jednotka odvelena zpět na svou základnu, kam dorazila v 03:00. Během pátrací akce byl lehce zraněn jeden z našich členů, který byl po návratu na základnu ošetřen. Po pohřešované pátrala Policie ČR včetně psovoda a vrtulníku s termovizí, Městská policie Mníšek pod Brdy, HZS Řevnice, JSDH Klínec, JSDH Čísovice, JSDH Mníšek pod Brdy, JSDH Kytín, JSDH Stříbrná Lhota, JSDH Jíloviště a JSDH Nová Ves pod Pleší. Pohřešovaná se viditelně drobně poraněná vrátila sama zpět do svého bydliště, kde jí dle sdělení policie byla naměřena 1 promile alkoholu v krvi.

Fotografie ze zásahu zde