Výroční valná hromada SDH Klínec 23. 2. 2024

23.02.2024

Do připraveného sálu hasičské zbrojnice si v pátek 23. 2. 2024 našla cestu většina dobrovolných požárníků z Klínce. Kromě členů se schůze zúčastnil i místostarosta obce  p. Radek Hlaváček, starosta OSH PZ p. Josef Myslín a dále zástupci okolních sborů. Chvilku po 19. hodině byla schůze ústy Herberta Rájka oficiálně zahájena.

Během večera zazněly zprávy o činnosti, hospodaření, zpráva od revizní komise a bylo možné zhlédnout video o činnosti SDH za rok 2023.

Po celkem dlouhé a plodné diskusi bylo odhlasováno usnesení a před 20. hodinou byla letošní Výroční valná hromada oficiálně ukončena. Občerstvení a následná volná zábava s živou hudbou završily páteční večer věnovaný v Klínci hlavně hasičům a jejich podílu na letošních kulturních akcích.

Fotografie zde