Výroční valná hromada SDH Klínec 2023

27.02.2023

V pátek 24.února jsme se opět sešli na výroční valné hromadě našeho sboru v Klínci. Sešli jsme se v sále hasičské zbrojnice společně s kamarády z okolních sborů, zástupců Vltavanu Davle, sponzorů a starostky obce. Ve zprávách sboru a jednotky sboru jsme zhodnotili uspořádané akce, odvedenou práci, účast na hasičských soutěžích a samozřejmě výjezdovou činnost jednotky, výcvik a údržbu techniky a věcných prostředků jednotky sboru v uplynulém roce. Poté jsme se seznámili s plány na rok 2023 a byli seznámeni s finanční situací sboru. Na závěr jsme všechny přítomné pozvali na oslavu výročí 125 let od založení našeho hasičského sboru v Klínci, která se bude konat 19.8.2023 u hasičské zbrojnice. Po ukončení všech potřebných náležitostí schůze si všichni pochutnali na vynikajícím guláši. Pro ty, kteří neodešly hned po guláši, hrála k tanci a poslechu živá hudba do pozdních nočních hodin. Po dvouleté kovidové pauze bylo příjemné sejít se s kamarády, popovídat si a zatancovat.

-db-