Výroční valná hromada SDH Klínec 2017

20.02.2017

Dne 17.2.2017 se za účasti delegací okolních sborů konala v naší zbrojnici VVH SDH Klínec. Čestnými hosty byli zejména starostka obce Klínec paní Markéta Polívková a staroste OSH SH ČMS pan Ing. Josef Myslín.

Progam jsme zahájili návrhem programu a po jeho schválení přednesem zprávy o činnosti sboru v minulém roce. Dále následovala revizní zpráva revizní komise sboru a zpráva o činnosti Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Klínec. Z rukou pana Myslína přebrali někteří členové vyznamenání za věrnost 20, 30 a 40 let. Medaili Zasloužilý hasič převzal pan Josef Kreperát a sbor obdržel ocenění své činnosti v podobě medaile Za mimořádné zásluhy.

Po ukončení výroční valné hromady následovalo občerstvení v podobě tradičního guláše a volná zábava za doprovodu živé hudby.

Děkujeme všem našim kolegům a kamarádům za návštěvu a našim členům za pomoc při organizaci a provedení samotného večera.

Foto zde, nebo po kliknutí na obrázek vpravo