Sháníme posily

Máš zájem být hasičem?

Tak nějak jsme si všimli, že také stárneme. Jenže než se odebereme do starého železa, chtěli bychom si tu vychovat také své nástupce, abychom to tady jednou měli komu předat. Naštěstí se do hasičského důchodu nechystáme hned a tak máme ještě dost času na to přijmout do svých řad posily a o něco ze svých zkušeností se s nimi podělit. Máš zájem? Chceš si zkusit, jaké to je být hasičem? Chceš poznat ten nejlepší z pocitů, když někomu zachráníš majetek nebo život? Láká Tě poznat ten pocit, kdy Ti tep z naprostého klidu vystřelí na maximum a ty bežíš, skočíš do auta a pod lavinou adrenalinu jedeš k zásahu, kde nevíš, co Tě tam čeká? Myslíš, že na to máš a chceš si to ověřit? Baví Tě pomáhat druhým a není Ti lhostejné, když se ve tvém okolí něco nemilého přihodí? Pak možná hledáme právě Tebe!

Pošli nám pár informací o sobě na mail velitel@hasiciklinec.cz a my Ti dáme vědět, kdy a kde se sejdeme a pořešíme to osobně. Pokud Ti není cizí zodpovědnost, ochota pomáhat druhým, chuť učit se novým věcem a občas udělat něco pro druhé na úkor svého volného času, máš z poloviny vyhráno.  Ozvi se nám a my Ti za to nabídneme práci ve zkušeném kolektivu lidí se stejným smýšlením, prostor pro rozvíjení nových dovedností, možnost zkusit si něco, co se nepodaří každému, spoustu zábavy a trochu adrenalinu k tomu.

Na pohlaví nám nesejde, takže nám je jedno, jestli jsi chlap nebo ženská. Na čem ale trváme a přes co nejede vlak, je věk minimálně 18 let, čistý trestní rejstřík, odpovídající zdravotní stav a dobrá fyzička. Řidičák na náklaďáky je výhodou, ale rozhodně ne povinností.

Takže, jestli si troufáš, piš na velitel@hasiciklinec.cz a uvidíme se.

Pokud máš do 18 let jen kousek a vážně víš, že po dovršení plnoletosti se tomu budeš chtít věnovat, ozvi se taky. Zkusíme to nanečisto, necháme Tě si k tomu přivonět a budeme o Tobě vědět, až Ti bude 18.